KNAUF

Firma Knauf Praha, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992. Zpočátku obchodovala formou přímých závozů sádrokartonových desek z Rakouska nebo Německa přímo k jednotlivým odběratelům, po privatizaci Pražského stavebního servisu v Praze Kbely (dnešní závod na výrobu suchých maltových směsí Knauf) a následnou výstavbou závodu na výrobu sádrokartonových desek a profilů v Počeradech v roce 1993 distribuuje produkty Knauf z vlastních výrobních závodů.

Dnes je Knauf jedním z nejvýznamnějších výrobců stavebních materiálů v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových produktů a systémů. Po spojení výrobních závodů v Praze a Počeradech v roce 2009 vznikl jeden velký a stabilní partner pro stavebnictví.

Knauf se specializuje na výrobu systémů pro suchou výstavbu, podlahy, omítky a fasády. Systémy suché výstavby Knauf představují synonymum tepelné izolace a účinné ochrany proti hluku a požáru. Lité podlahy a vyrovnávací stěrkové hmoty Knauf na podlahy zajišťují rychlý postup výstavby. V portfoliu výrobků Knauf je i velmi široká oblast suchých maltových směsí a tzv. hobby programu, což je široká škála produktů pro hydroizolace, lepení a obkládání, penetrace a finální údržbu.

Katalog produktů