telefon380 311 558, 731 446 620

e-mailstama@stamabohemia.cz

STAMA BOHEMIA s.r.o. - vše pro stavbu!!!

BEST - PLATEN povrch tryskan

NOVINKA 2012: formt 30 x 30 x 3,5 cm?

Modern dlaba pro exterirov pouit.

Ideln dlaba pro terasy, st?en zahrady, okol bazn?, chodnky atd.

BESTOVKY - okamit? k odb?ru: dlaba BEST - PLATEN TOKARO a TOKANTO 30 x 30 cm; dlaba BEST - PLATEN TEROSO 40 x 40 cm

Ostatn dlaba k dodn do 2 ? 4 tdn?.

Barevné provedení

TABARO, TOKARO, TRIBALO, TEROSO, TOKANTO, TENERO, TERGO, TAMBURO, TOREO

 

Ukázky realizací

 

 

Dokumenty ke stažení

Vzorové skladby BEST - PLATEN povrch tryskan

Technický list BEST - PLATEN povrch tryskan

Katalog výrobků BEST 2012

Doporučení pro realizace a pokládku výrobků BEST

Návod na realizaci výrobků BEST

 

Užitečné odkazy

Více o dlažbě BEST - PLATEN povrch tryskan

 

BEST - PLATEN povrch tryskan - technická data
typ výška
(mm)
délka
(mm)
šířka
(mm)
počet
ks/balení
počet
ks/pal
spotřeba
ks/m2
množství
m2/balení
množství
m2/pal
hmotnost
kg/ks
hmotnost
kg/pal
PLATEN353003008016011,107,2014,407,001120
PLATEN404002001821612,501,4417,287,501620
PLATEN40400400181086,252,8817,2815,501674
PLATEN4040060018724,174,3217,2823,001656
PLATEN5050050014564,003,5014,0031,001736
PLATEN6060060012242,784,328,6450,501212

Další výrobky BEST (dlažba na terasy):